“WHATUP WWW! LET THE BOY HENROCK HIP YOU TO THE PROPER DIALECTICS YA’LL WILL NEED WHEN DEALING WITH CURATORS, THOSE SPECIAL FOLK WHO HOLD THE MAGIC KEY TO THE HALLOWED CONFINES OF THE WHITE CUBE! LET’S GET IT!”
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Fists, Stag music video. 2011 “I got 1700 party poppers and turned it into a painting, then exploded it.” Joseph ‘Joe’ Hallam, als voormalig Wilde Weten gast in Rotterdam niet geheel onbekend, maakte een videoclip [Meer…]
In 1971 werd de eerste email geschreven door Ray Tomlinson, hij overleed 2 weken terug, en dertien jaar later was het inbellen met een draaischijftelefoon (!) en trok u de firma torrent leeg middels de [Meer…]
Shit is kind of wack. De bovenste grap is eigenlijk al gemaakt door Erwin Wurm in 2006 met zijn serie werken “Be kind to your curator”. Oftewel een het tillen en dragen van Edelbert Kob, chocolade voeren aan Harald Kunde, met de hand in het broekje van Jerome Sans of zoenen met Gerald Matt.
haha, “wat zit je haar leuk”!
abner preis kan wel inpakken
hahaha nice!
Shit is kind of wack. De bovenste grap is eigenlijk al gemaakt door Erwin Wurm in 2006 met zijn serie werken “Be kind to your curator”. Oftewel een het tillen en dragen van Edelbert Kob, chocolade voeren aan Harald Kunde, met de hand in het broekje van Jerome Sans of zoenen met Gerald Matt.
Pow pow pow
Onderste is erg goed
Gruwelijk!!!!!!! met name de onderste.
Bad at Sports in gesprek met: http://badatsports.com/2011/episode-306hennessy-youngman/