Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
De review in de Guardian is buitengewoon veelbelovend. Jonge Britse galeriehouder droomt er eind jaren tachtig van een tentoonstelling te organiseren in Moscow. Gaat er op de bonnefooi naar toe, wordt afgewezen door de lokale [Meer…]
“Doet u mij maar een blazer.” Merkel on the move. Prachtpic in Noortje van Eekelen‘s Tragedy of the Spectacle, Visual Database of the European Show and its Leading Actors thespectacleofthetragedy.eu (Via NN)
Leave a Reply