In maart zag ik The Bird’s Empire als installatie in aanbouw in Vissers atelier. In de chaos van de werkplaats was het al een feest om te mogen zien maar opgeschoond achter het glas van het Klaverblad in het Boijmans komen de vier diorama’s pas echt goed tot hun recht. Virtuoos geschilderd en gebouwd vertelt elke kamer een hoofdstuk over de magie van het vogelrijk. Ook buitengemeen geschikt om met kinderen te bezoeken.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Marijn van Kreij Begin jaren 60 begon Albert Waalkens a.k.a. Boer Waalkens een galerie (eigenlijk meer een projectruimte) in zijn koeienschuur in Finsterwolde. Met een scherp oog voor vernieuwing en experiment werkte Waalkens in de [Meer…]
Schaal is een kwestie van maat. Jim Shaw gaat groot los met coulissen megadecors. Beantwoording van de slotvraag na eerder bezoek, een week voor de opening nu een paar maanden geleden: “Onaf zo als grootse [Meer…]
Niet zo: Hella Jongerius, zaaloverzicht (Link) Maar zo: “Er is een vrouw onwel geworden en erop gestort . haar val #schiep een nieuw werk” twitter.com/#!/Lucas_Berlin/status/13885294235361280
Leave a Reply