Het splijten van een blok graniet à 11793 kilo met slechts een hamer en een serie wigjes klinkt verrassend muzikaal. Als een reïncarnatie van Bob Ross legt steenwerker Dennis Carter een en ander haarfijn uit.
Niels Post is beeldend kunstenaar en actief als mede-oprichter van Trendbeheer.com. Hij is opgeleid aan de AKI in Enschede en het San Francisco Art Institute. Zijn werk is wereldwijd te zien geweest op videofestivals, tentoonstellingen en als zelfinitiatief in de openbare ruimte.
Spam, computer gegenereerde tekst die niemand wil maar die overal opduikt, vormt de laatste jaren het basismateriaal van zijn beroepspraktijk. Post gebruikt het voor interventies op leegstaande winkelramen, wandsculpturen en ruimtevullende installaties.
Filmtip voor het komende jaar, vanaf 24 januari in een bioscoop bij u in de buurt. Gebaseerd op het leven van Gerhard Richter en het wel en wee van de Duitse kunstwereld vanaf vlak voor [Meer…]
What is Brenda Dickson’s evil twin, Joan Collins, up to? Setting up Brenda to spy on Donna Mills of course. Hilarische nieuwe van VHS Festival koningin Deven Green.
“You should have a painting of Jesus over your bed right?” MTV Cribs Nowness op bezoek in het verse Hollywood huis van Jeffrey Deitch, met interview en een tipje van de privécollectie. (via Whatspace)
Leave a Reply